Zobrazit kategorie
Stránka:
Stránka:

TIGI

Vysoce účinné přípravky vlasové kosmetiky TIGI byly vyvinuty ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a představují rozsáhlý sortiment produktů, které odrážejí všechny nejnovější trendy, styly a vlivy celebrit!

Každý výrobek vznikl pro konkrétní potřeby. Anthony Mascolo, mezinárodní kreativní ředitel TIGI a trojnásobný vítěz British Hairdresser of the Year, celosvětově uznávaný jako jeden z nejkreativnějších kadeřníků, postrádal pro svou práci, zejména při focení a při přehlídkách, správné přípravky. Takové, které by na vlasech ukázaly nový vzhled, novou strukturu. A tak začal vývoj progresivních stylingových výrobků. Postupně se vyvinuly dnešní tři řady péče - Bed Head, Catwalk a S Factor.

Bed Head představuje výrazný styling zaměřený hlavně na módní trendy a nápadité účesy.
Catwalk s řadou přípravků pro posílení vlasů plných objemu a především pro krásné vlny v glamour stylu je vyhlášený mezi profesionály, jelikož i na rovných vlasech dokáže rozpoutat vlnobití.
S Factor představuje čirý luxus, především pro milovníky krásných, hladkých a lesklých vlasů. Hlavním kouzelníkem celé řady je Smoothing Lusterizer, který v mžiku vykouzlí hladké a perletí se lesknoucí vlasy.

Všechny výrobky TIGI splňují rovněž podmínku, aby si s nimi i naprostý laik hravě a rychle poradil. Doma lze pak lehce reprodukovat účes jako od kadeřníka. Dobrou zprávou je také to, že TIGI netestuje na zvířatech.